OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

seamless1 predlžovanie vlasov

Kto sme a čo Vám prinášame.

 

Dlhodobé skúsenosti – Sme na trhu od roku 2007 a dlhodobo prinášame kvalitné produkty pre našich zakazníkov a profesionálnych partnerov.
Poradenstvo – Zárukou kvality je odborné zaškolenie našich partnerov, ktorí dokážu po zaškolení aplikovať produkty podľa predpísaných postupov.
Kvalitné produkty – Prinášame Vám produkty najvyššej kvality pre krásu Vašich vlasov značky Seamless1 , pomocou ktorých predĺžite, zahustíte a profesionálne ošetríte svoje vlasy.

Seamless1 je uznávaná značka predlžovania vlasov, ktorú založil Marcel Khoury, vlasový odborník s viac ako 25 ročnými skúsenosťami v danom odbore. Zrodila sa myšlienka vytvoriť prvotriedne, bezpečné a zároveň cenovo dostupné predlžovanie vlasov, ktoré sa odlišuje od ostatných. Seamless1 ponúka širokú škálu kreatívnych trendy odtieňov a špeciálne vyvinutú ľahko aplikovateľnú a odstrániteľnú pásku. V spolupráci s vysoko uznávanými partnerskými kaderníckymi salónmi, Seamless1 vyškolili tisíce kaderníkov po celom svete. Marcel zvykne hovoriť: ‘‘Každá žena na svete si zaslúži zažiť zmenu, ktorú prinášajú dlhšie a objemnejšie vlasy. Predlžovanie vlasov je unikátnym doplnkom každého trendy zákazníka, ktorý chce mať dlhšie, hustejšie vlasy a zažiť niečo nové.‘‘
Rýchlo sa rozširujúca metóda predlžovania vlasov dostupná už aj v Austrálii, Európe a Strednej Ázii.

 

 

 

Seamless1 predstavuje nový koncept predlžovania vlasov pomocou páskovej metódy.
Predlžovanie vlasov S1 je cenovo dostupné, vlasy sú prvotriednej kvality, a celý proces trvá menej ako 30 minút.
Aplikácia páskovej metódy Seamless1 je unikátna v tom, že vlasy nepoškodzuje a nezaťažuje.
Zaisťuje Vám husté, zdravé vlasy plné objemu, a na rozdiel od iných metód spoje sú takmer neviditeľné a nie je ich cítiť na dotyk.
Seamless1 kladie vysoký dôraz na spokojnosť zákazníkov, a práve preto sa po predĺžení a zahustení vlasov našou metódou budete cítiť krásne a sebavedomo.
Ak rozmýšľate nad predĺžením a zahustením vlasov tou najšetrnejšou a najbezpečnejšou metódou – SEAMLESS1 je tu pre Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

aktualizované: 18.10.2021 20:58:35