OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

HAIR TALK predlžovanie vlasov

Predlžovanie vlasov HAIR TALK

 

Nemecká spoločnosť Arcos vypracovala nový revolučný systém predlžovania vlasov, ktorý je patentovaný v EÚ a mnohých krajinách sveta


Na upevňovanie a dlhodobé nosenie predĺžených vlasov odborníci spoločnosti v priebehu 14 rokov vytvárali a zdokonaľovali špeciálny polymér. Polymér je charakteristickým prvkom profesionálnej technológie predlžovania HAIR TALK. Nepoškodzuje vlasy, robí procedúru predlžovania vlasov jednoduchou a bezpečnou. 


Hair Talk

Pri použití pramienkov HAIR TALK vlasy zákazníka nie sú vystavované pôsobeniu vysokých teplôt a chemických látok. Neexistuje mechanické pôsobenie na vlasy. Táto šetrná technológia je skutočným objavom pre klientov s jemnými, riedkymi alebo krátkymi (okolo 5 cm) vlasmi.


HAIR TALK Extensions sú 100% prírodné SLOVANSKÉ rovné alebo kučeravé vlasy. Sú ideálne pre predlžovanie. Vlasy sa z pramienkov vôbec nevyčesávajú. Jednu sadu vlasov Hair Talk je možné nosiť rok.


Pramienky sa môžu pripájať na vlasy s dĺžkou od 2 centimetrov a robia z riedkych a zoslabnutých vlasov elegantný účes.


Jednu sadu vlasov HAIR TALK je možné nosiť prakticky rok. Každé dva – tri mesiace, v závislosti od vyrastania vlastných vlasov, je potrebné premiestniť pramienky HAIR TALK bližšie ku korienkom, to znamená urobiť korekciu. Odstránenie pramienkov je okamžité, bez poškodenia vlasov. Vlasy je možné umývať tak často, ako je potrebné. Je ich možné farbiť, vyrovnávať žehličkou, robiť účesy s použitím akýchkoľvek súčasných nástrojov.


Vysoká kvalita výrobku, bezpečnosť a jednoduchosť technológie rýchlo získali popularitu na celom svete. A popularita, ako je známe, vedie k pokusom vyrobiť kópie. Buďte však obozretní – polymér nemá analóg a preto žiadna kópia nemôže súperiť s originálnym nemeckým výrobkom.


Dnes je možné s istotou tvrdiť, že predlžovanie HAIR TALK vytláča iné druhy predlžovania a získava obrovskú popularitu na celom svete.

 

 
vlasy1
                                                                                             image
 
                                                                     
 
                                                                                 
 
 

 

UMÝVANIE

Umývajte svoje vlasy HAIR TALK tak často, ako je to potrebné. Vaše vlasy vždy musia byť čisté.


Umývajte hlavu vo vertikálnej polohe bez jej naklonenia dopredu. Dobre prepláchnite vlasy medzi pramienkami.


Nanášajte balzam iba po dĺžke vlasov. Neaplikujte kondicionér, balzam, vlasové masky na podložie prúžkov pramienkov.


Zabaľte vlasy do uteráku na 10 minút. Je to potrebné na to, aby hlavná vlhkosť vsiakla do uteráku. Utierajte vlasy bez ich skrútenia do uteráku.


DÔLEŽITÉ! Na vlasy, ktoré sú vlhké po umytí, naneste olej na vlasy (od akejkoľvek firmy) s odstupom 7 – 15 cm od korienkov. Po vysušení vaše vlasy nebudú mastné, budú hodvábne, budú sa krajšie rozčesávať a budú mať zdravý vzhľad. Pre vlnité vlasy je aplikovanie oleja na mokré vlasy osobitne dôležité.  Takým spôsobom vy do značnej miery zlepšíte stav aj svojich vlastných vlasov.


Vždy na začiatku sušte vlasy u korienkov a potom po celej dĺžke.


Pri sušení fénom nepoužívajte maximálny režim a usmerňujte vzdušný prúd zhora nadol.


V žiadnom prípade si neľahnite spať s mokrými vlasmi.


Na noc je lepšie zachytiť vlasy do nízkeho chvosta alebo vrkoča.


Starostlivosť je možné zabezpečiť rôznymi profesionálnymi prostriedkami, je však potrebné poradiť sa so svojim odborníkom na predlžovanie, pretože niektoré prostriedky vôbec nevyhovujú a môžu mať negatívny vplyv na spoľahlivosť upevnenia predĺžených vlasov a na ich vonkajší vzhľad.


ROZČESÁVANIE

Rozčesávať predĺžené vlasy je najlepšie špeciálnym hrebeňom, bez guľôčok na koncoch zúbkov.


Vlhké vlasy je potrebné rozčesávať veľmi šetrne, vždy začínať z koncov, zobrať vlasy rukou do uzla, aby sa zabránilo vyčesávaniu vlasov z pramienku. Najlepšie je rozčesávať presušené vlasy. Rozdeľte vlasy na dve časti ( pravá a ľavá časť hlavy), zoberte rukou jednu časť vlasov a pozorne vyčešte vlasy, začínajte od koncov a postupujte hore. Opakujte taktiež na druhej strane. Teraz môžete rozčesať vlasy úplne. 


Nepripúšťajte zamotávanie vlasov pri korienkoch, nevyhnutne prečesávajte vlasy ako svoje vlastné.


ÚČES

Nešklbte predĺžené vlasy, pracujte plynulo. Pri manipulácii s  žehličkou, kliešťami sa nedotýkajte zóny upevnenia polymérneho prúžku. Použite prostriedky tepelnej ochrany.


Dotýkať sa horúcimi prístrojmi upevnenia JE ZAKÁZANÉ!


Ošetrovacie prostriedky obsahujúce lieh nestriekajte na spojovacie upevnenia predĺžených vlasov.


FARBENIE

Pre lepšie upevnenie pramienkov sa neodporúča umývať a farbiť v deň predlžovania alebo po korekcii.


Je potrebné spoliehať sa iba na odborníka na predlžovanie vlasov. To vám umožní vyhnúť sa problémom. V domácich podmienkach je možné farbiť vlasy iba po konzultácii so svojím kaderníkom.

 

Starostlivosť

..o vlasy predĺžené podľa technológie je veľmi jednoduchá!

 

ODPOČINOK more, parná kúpeľ, sauna, bazén, solárium


Pri návšteve parného kúpeľa, sauny alebo solária NEZABUDNITE si zobrať špeciálnu čiapku na hlavu a vlasy alebo uterák, aby ste predišli prehriatiu upevnení a samotných vlasov. Počas kúpania vlasy musia byť stočené do uzla, chvosta, alebo zapletené do vrkoča. Po kúpaní premyte vlasy, naneste ošetrujúci prostriedok a vysušte. Po kúpaní v mori alebo bazéne dobre premyte vlasy prietokovou vodou. Každodenne, po kúpaní v mori, vymyte vlasy a naneste ošetrujúci prostriedok. Rozčesávajte zľahka vysušené vlasy. Robte to veľmi starostlivo a kvalitne. Nepripustite zamotanie vlasov pri korienkoch, prečesávajte vlasy. To vám umožní zachovať zdravie svojich vlasov, skrátiť čas a znížiť cenu korekcie predĺžených vlasov.

 

SERVIS


 

V závislosti od rýchlosti rastu vašich vlasov, to je približne každých 2 – 3  mesiace, je potrebné vykonať korekciu pramienkov HAIR TALK. Počas korekcie sa pramienky odpájajú certifikovaným odborníkom HAIR TALK s pomocou špeciálnej zmesi, ktorá je pre vlasy neškodlivá. Pramienok sa odpája ľahko, bezbolestne, iba za niekoľko sekúnd. Všetko, čo cítite počas korekcie, je slabý zápach liehu. Žiadny acetón! Podložie pramienku sa čistí od polyméru, nanáša sa nový lekársky polymér alebo polymérny prúžok a pramienok je okamžite pripravený na opakované použitie. Nič sa nestrihá, pramienky sa neskracujú.


Vaše vlasy budú vždy vyzerať skvele za podmienky dodržiavania pravidiel starostlivosti.

 

image

 
Novinka patentovaného vlasového pásku, do kterého jsou ručně vpichované vlasy tak, jak vyrůstají z pokožky. Spodní zůstává původní a vrchní se použije v kritických oblastech Hair Talk Plus.

                                                                               

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hair talk
 
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hair talk NOVE ODTIENE OMBRE
 

                                                    

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hair talk 

 

 

 

aktualizované: 18.10.2021 20:58:35