OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Produkty

undefined

Rad pre farbené vlasy

Farbené vlasy vyžadujú zvýšenú starostlivosť a ochranu. Posilňujúce a rozžiarujúci systém color.smart sa preto zameriava na 3 hlavné časti. Posilniť vlasy pomocou komplexu s vitamínom E, ochrániť farbu vďaka UV filtra a antioxidantom a rozžiariť pomocou výťažkov z citróna, ktoré dodávajú vlasom vysoký lesk.

 

Rad pre jemné vlasy

Účinné riešenie pre objem jemných vlasov. Ošetrujúce prípravky obsahujú ultraľahké častice, ktoré vlasy zvnútra posilňujú a dodávajú objem. Častice zostávajú vo vlasoch a tie sú tak s každým použitím plnšie. Styling amplify s novou patentovanou Thixel objemovú technológiu posilňuje jednotlivé vlasové vlákna a dvíha je po celej dĺžke. Vytvára bohatý objem, hustotu a tvar. Nezaťažuje vlasy, dodáva hebkosť a lesk.

 

Rad pre suché a nepoddajné vlasy

Úprava: 24hodinnové * uhladenie a ochrana proti krepovateniu vlasov.
Regenerácia: ceramidy regenerujú narušené vlasy, uhladzuje povrch vlasového vlákna a zaceľujú rozstrapkané končeky.
Prevencia: proti budúcemu poškodeniu vlasov.
Výživa: intenzívna hydratácia vďaka výťažkom z bambuckého masla a marhuľového oleja. UV-filter na ochranu vlasov pred slnečným žiarením.

* Pri zachovaní komplexnej starostlivosti v 3 krokoch

 

Rad pre vlnité vlasy

Podporte svoje vlny a dodajte im pružnosť! Vlnité vlasy potrebujú vyrovnať vlhkosť po celej dĺžke vlasu a usmerniť vlny. Curl.life preto obsahuje patentovanú kombináciu ošetrujúcich zložiek a stylingových prvkov, ktorá zaručuje, že vlny budú dokonale vyživené, pravidelné a pružné.

 

image
aktualizované: 18.10.2021 20:58:35