OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Spoločenský‚svadobný učes

image

Spoločenský účes

 

Spoločenský účes sa veľmi neodlišuje od účesu svadobného, je však viac decentný a nemal by byť príliš prezdobený. Spoločenský účes môže byť aj účesom denným, nielen večerným. Ani tu sa fantázii medze nekladú,nakoľko je v súčasnej móde dovolené takmer všetko, čo sa nám žiada.


SVADOBNÝ ÚČES

Svadobný účes vyberáme podľa rôznych aspektov. Či už je to kvalita vlasov nevesty, jej predstava o účese, svadobné šaty, doplnky, svadobná kytica, výška ženícha. Dnešné svadobné účesy sú alebo veľmi jednoduché, nahladko sčesané do upraveného drdolu a jemne zdobené vhodným doplnkom alebo sú to veľké mäkké vlny, jemne padajúce okolo tváre.

Samozrejme aj náročným dámam vyhovieme. Zložitejšie účesy sú vhodné, ak ich vieme dokonale zladiť. Taký účes je zaujímavý, z každej strany iný, nie presne tvarovaný a vhodne „dozdobený“.

Korunky sú vhodným doplnkom do rôznych dĺžok vlasov. Hodia sa k vyčesaným účesom, ale aj k rozpusteným vlasom. Stačí ich vybrať z veľkého množstva väčších, menších či farebných. Ak je to potrebné, môže sa korunka upevniť vlásenkami.

Kvety sú jedným z najkrajších doplnkov. Pri ich výbere postupujeme opatrne. Treba zobrať do úvahy svadobnú kyticu, veľkosť kvetu a veľmi záleží od spolupráce s kvetinárom. Je veľmi dôležité ako vám vedia tieto kvetiny pripraviť, aby sa dali upnúť tak, aby nevypadli. Ak je to problém, treba zvážiť, či nie je lepšie použiť kvety umelé aj keď nikdy nemôžu nahradiť živé kvety.

Aj klobúky sú túto sezónu „in“ ak máte rada eleganciu. Vyzerá veľmi dobre s nohavicami a hladkým účesom. Túto sezónu sú dovolené aj ďalšie doplnky v podobe mašle, pierok či sieťok, záleží od vašej fantázie.

image
aktualizované: 18.10.2021 20:58:35