OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

BIOLAGE

 

 

scalpthérapie
pre vlasy S LUPINAMI nebo MASTNÉ vlasy

Biolage Scalpthérapie jemne čistí a očisťuje vlasovú pokožku aj vlasy. Vlasy zanecháva lesklé, hebké a plné sily. Scalpthérapie je určená všetkým, ktorí majú obtiaž s lupinami alebo svrbením pokožky. Napomáha dosiahnutiu rovnováhy normálnych až mastných vlasov. Odstraňuje nadmernú tvorbu mazu na vlasoch a vlasovej pokožke, do hĺbky čistí vlasovú pokožku a nevysouší vlasy.

scalp-lupy
šampón proti lupinám

Čistí vlasovú pokožku a vlasy od nežiaducích lupín. Kombinácia Piroctone Olaminu a citrusových kyselín jemne zbavuje lupín a brání ich návratu. Zanecháva vlasy lesklé, hebké a posilnené.

Použitie: Naneste na vlhké vlasy a jemnými masážnymi pohybmi napeňte. Nechajte 3 minúty pôsobiť. Dôkladně opláchnite. V prípade potreby aplikáciu opakujte. Dermatologicky testované. V prípada kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite.

250 ml
 
scalp-mastne
šampón na mastné vlasy

Obnovuje prirodzenú rovnováhu ľahko sa mastiacich vlasov. Rastlinný komplex skombinovaný so špecifickými čistiacimi látkami hĺbkovo čistí pokožku, bez vysušenia vlasov. Ginko biloba pôsobí ako antioxidant a chráni proti voľným radikálom, citrónová tráva zjemňuje pokožku, šalvia antisepticky čistí, pšeničné klíčky ochraňujú a pôsobia ako antioxidant, špecifické čistiace zložky pôsobia protizápalovo a upokojujú pokožku.

Použitie: Naneste na mokré vlasy a jemnými masážnymi pohybmi ich napeňte. Dôkladne opláchnite. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou.

250 ml
 
scalp-cool
Cooling Mint osviežujúci šampón

Čistí a osviežuje vlasovú pokožku a vlasy. Obsahuje komplex mäty (pre osvieženie) a kolového orieška (pre povzbudenie vlasovej pokožky) a unikátny Bio-Cushion ComplexTM: s výťažkami z ibišteka pre ukľudnenie vlasovej pokožky, výťažky zo zeleného čaju pre povzbudenie. Zanecháva vlasy hebké, lesklé a ľahké na úpravu.

Použitie: Vmasírujte šampón do vlhkých vlasov a vlasovej pokožky pre intenzívnejšie prekrvenie vlasovej pokožky. Dôkladne opláchnite. Následne použite Biolage Cooling Mint starostlivosť. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou. Dermatologicky testované.

250 ml
 
scalp-aminex
intenzívna kúra proti vypadávaniu vlasov - Aminexil

Dlhoročný výskum preukázal, že hlavné príčinnú vypadávanie vlasov je abnormálne nahromadenie a tuhnutia kolagénu vo vlasovom vačku, čo spôsobuje nedostatočné vyživenie vlasového korienka, jeho stenčenie a následné vypadnutie. Patentovaný AMINEXIL ® predlžuje životný cyklus vlasov. táto technologicky pokročilá formule pôsobí proti hromadeniu a tuhnutiu kolagénu vo vlasovom vačku, ktoré zabraňuje "dusenie" vlasov a následnému permanentnému vypadávanie vlasov. súčasne pomáha udržiavať hustotu vlasov a vedie k posilneniu ztenčujícíh sa vlasov. vlasy sú jemné, hladké a plné objemu.

Použitie: Aplikujte na suché alebo uterákom vysušené vlasy. nasaďte aplikátor a jemne vmasírujte objem jednej celej ampulky ku korienkom. Pracujte po častiach a postupne masírujte pokožku hlavy. Neoplachujte. Pokračujte vo finálnej úprave ako zvyčajne. Pre maximálny účinok používajte jednu ampulku každý deň po dobu 6 - 8 týždňov alebo aspoň trikrát týždenne. Pre dlhodobý účinok kúru opakujte dvakrát ročne. Jedno balenie intenzívnej kúry AMINEXIL obsahuje 10 ampuliek.

1 0x6 ml
 
.

 

 

 

 

 

 

aktualizované: 18.10.2021 20:58:35