OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Brazilský keratín

Narovnanie a ozdravenie vlasov

 

image

 

Nová, prevratná vlasová liečba – dostupná aj na Slovensku!

Brazilský Keratin  – prírodne narovnanie a ozdravenie vlasov. Brazilský Keratin s 0% formaldehydu je čisto prírodný produkt ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Je vyrobený z rýb a prírodných látok.


Princíp Brazilského Keratinu:  Dodáva vlasom späť zdravie, hebkosť, lesk a silu. Keratin je protein, ktorý je hlavnou zložkou kože, vlasov a nechtov, je to prírodná látka, ktorá tvori vlas z cca 88%. Pri aplikácií, keratín vyplní duté miesta vo vnútri a na vonkajšej štruktúre vlasu. Aktivuje sa pomocou vysokej teploty, špeciálnou keramickou žehličkou, tým vlasy dočasné narovná a vyhladí, minimálne na 3 - 4 mesiace. Väčší efekt je možné pozorovať na viac zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká keratín do vlasového stvolu. Reparuje chemické aj mechanické poškodenie a obaľuje vlas neviditeľným filmom. Vlas sa spevní a má uzavretý povrch (kutikulu), čím je chránený pred vonkajšími vplyvmi:

  • UV žiarenie
  • Morská voda
  • Chlorovaná voda
  • Vietor a mráz

Výsledok: Celý proces ošetrenia trvá cca 3 hodiny. Po aplikácií sú vlasy krásne lesklé, zdravé, hladké, nemotajú sa, nekrepovatejú sa a každodenná úprava vlasov sa vám o poznanie skráti. Pokiaľ nechcete mať vlasy vyžehlené stále, môžte ich pre väčší objem bez problémov natáčať na natačky, vlniť a kulmovať. Nenastavajú vám žiadne zvláštne obmedzenia. Prvé umývanie po aplikácií sa odporúča až po 48 hodinách, tým si predĺžite trvanlivosť liečebného procesu.  

  brazilsky-keratin-lecba

– keratínová liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí jemné, vlnité aj porézne vlasy.  Odporúčame pre jemné, poškodene, kučeravé, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy.

Brazilský Keratin  je možné aplikovať na všetky typy vlasov, včetne chemicky ošetrených, farbených, melírovaných a i predlžovaných vlasoch /Európske vlasy/. Po aplikácii kúry je potrebné používať produkty na domáce ošetrenie a to šampón a kondicionér ktoré sú s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu.

 Výhody Brazískeho Keratínu:

  • Nedochádza k rozpadu a členeniu proteínu
  • Originálne zloženie
  • Neobsahuje umelé farbivá ani syntetické parfémy
  • Obnovuje elasticitu vlasov
  • Zvyšuje odolnosť, hebkosť a lesk vlasov 
  • Vydrží pôsobiť vo vlasoch niekoľko mesiacov                        

 !!! uzdraví a narovná vlasy bez použitia chémie !!!

- vyživuje suché, poškodené vlasy, krátke aj predĺžené
- navracia lesk vlasom prírodným aj farbeným
- rozžiari vlasy unavené a mdlé
- uzdravuje neodborne upravované vlasy
- zmäkčuje vlasy nepoddajné
- dočasne narovnáva vlasy vlnité aj kudrnate

 

 

 

image

 

 

 

 

 

 

 

 

aktualizované: 18.10.2021 20:58:35