OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

NOVINKA ! Pre panov

                                                                    

image

Služba pre mužov - COVER 5

COVER 5 – gélová revitalizačná starostlivosť len pre mužov - vyretušujte vek zo svojich vlasov pomocou novej služby, len u nás, stačí len 5 minút!

Pre všetkých mužov, ktorí bojujú so šedinami a ktorí ich chcú mať pod kontrolou, je určená nová profesionálna služba COVER 5  L´Oréal Professionnel Homme, ktorá dokáže v priebehu 5-tich minút revitalizovať vlasové vlákno a navrátiť vlasom prirodzene vyzerajúci odtieň a vzhľad. Výsledný efekt - vlasy pôsobia čisto prirodzeným dojmom, intenzita bielych vlasov je diskrétne potlačená.

Revitalizačná gélová starostlivosť COVER 5 je založená na inovatívnej technológii Chromo-blend, ktorá v sebe obsahuje starostlivo vyvážené pigmenty v kombinácii s patentovanou molekulou Incell pre hĺbkovú výživu a diskrétne potlačenie bielych vlasov. Výsledný efekt je veľmi prirodzený, pretože šedivé vlasy zostávajú viditeľné, len s menšou intenzitou a ultra neutrálnym odleskom. Ten zo šedín postupne mizne, nevznikajú žiadne odrasty a vlasy nadobúdajú svoj pôvodný stav. Služba Cover 5 sa opakuje v 4-5 týždňových intervaloch, počas ktorých sa z vlasov vymýva bez získavania teplých odleskov.

Výhody:

  • prirodzenosť - vlasy pôsobia čisto prirodzeným dojmom
  • rýchlosť - výsledok za 5 minút
  • diskrétnosť - aplikácia podobná šampónovaniu vlasov v umývacom boxe
  • špeciálne pre mužov - revitalizačná gelová starostlivosť existuje v 6 odtieňoch odpovedajúcich prírodnému blond až tmavo hnedému odtieňu vlasov

Ako sa aplikuje?? ...nikto si nevšimne, že sa zbavujete šedín!!!

- pri umývadle na suché, neumyté vlasy od korienkov ku končekom vlasov. Zmes sa pomocou ľahkej masáže napení a nechá sa pôsobiť 5 minút. Potom sa opláchne z vlasov a vlasy sa umyjú špeciálnym šampónom. Technológia COVER 5 je založená na decentnej drevitej a ovocnej vôni, podobná šampónu pre mužov.

 

aktualizované: 18.10.2021 20:58:35